Kategorie
Szafa BHP dla 1 osoby/jednodrzwiowa – S-2-01-00
Wymiary:
- szerokość 370 mm
- głębokość 500 mm
- wysokość 1800 mm
RAL3020
RAL5005
Możliwość pomalowania w innym kolorze RAL Dostępne kolory znajdziesz tutaj
Opis produktu
SZAFA BHP 1-drzwiowa jednoosobowa (S-2-01-00)
– Wymiary szafy: szer.370 mm x głęb.500 mm x wys.1800 mm.
– Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
– Jedna komora.
– Wewnątrz dwie półki (dolna i górna).
– Szafa zamykana zamkiem.
| Szerokość | 370mm |
| Głębokość | 500mm |
| Wysokość całkowita | 1800mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy |
| Zamknięcie | Zamek blokujący drzwiczki. 2 klucze w zestawie. |
| Wyposażenie standardowe | 2 półki w szafce. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |