Fast Service

Firma FAST-SERVICE rozpoczęła działalność na początku 1991 roku. Jako producent profesjonalnych mebli warsztatowych zajmujemy się całym procesem rozwoju produktu. Zaczynając od opracowania nowych technologii przez wykwalifikowanych specjalistów konstruktorów, poprzez produkcję i dystrybucję. Jako producent mebli warsztatowych oferujemy naszym Klientom szeroką gamę mebli. Produkujemy m.in.: szafki narzędziowe, wózki narzędziowe, wózki diagnostyczne, stoły warsztatowe, gabloty warsztatowe, stojaki narzędziowe, szafy warsztatowe i wiele innych.

Specjalizujemy się także w projektach indywidualnych, meblach warsztatowych wykonywanych na zamówienie według potrzeb i wytycznych klienta. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie dopasowując optymalne rozwiązania. Proces projektowania mebli zaczyna się od przekazania wytycznych, poprzez wizualizacje 3D wykonywane w programie SOLID WORKS, kończąc na przekazaniu klientowi gotowego produktu.

Firma FAST-SERVICE kierowana przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę.

Oferuje także kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, wykonywania projektów przestrzennych 3D na specjalne życzenie Klienta.

W ramach tego samego projektu świadczymy usługi w zakresie gięcia blach Prasą Krawędziową AMADA HFT 80-25L.

fast-service1
1991

Firma FAST-SERVICE została założona na początku 1991 roku.

Meble

Ponad 25-letnie doświadczenie

Już od ponad dwudziestu 25 lat, produkowane przez nas meble warsztatowe, ułatwiają pracę tysiącom użytkowników w Polsce i na świecie. Wieloletnia praktyka i doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie procesu produkcji zaowocowały powstaniem mebli warsztatowych, charakteryzujących się wysoką jakością, niezawodnością i estetycznym wyglądem.

Wszystkie te zalety sprawiły, iż wśród Klientów cieszymy się mianem solidnego i rzetelnego partnera, za co pragniemy bardzo serdecznie podziękować. To właśnie dzięki Państwa cennym uwagom i opiniom, nasi projektanci i konstruktorzy mogą nie tylko ulepszać istniejące produkty, ale też tworzyć nowe, coraz doskonalsze. Dokładamy wszelkich starań aby produkty ze znakiem „Fast-Service” zawsze kojarzyły się z wysoką jakością i komfortowymi warunkami pracy.

UE

Dofinansowanie

Dofinansowanie przez Unię Europejską w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.