Fast Service

Firma FAST-SERVICE została założona na początku 1991 roku. Jako producent profesjonalnych mebli warsztatowych zajmujemy się całym procesem rozwoju produktu, zaczynając od opracowania nowych technologii przez wykwalifikowanych specjalistów konstruktorów, poprzez produkcję i dystrybucję. Jako producent mebli warsztatowych oferujemy naszym Klientom szeroką gamę mebli – szafki narzędziowe, wózki narzędziowo-diagnostyczne, stoły warsztatowe, gabloty zamykane roletą aluminiową, stojaki narzędziowe, zestawy szafek pod komputer, szafy BHP, szafy na kartoteki, zabudowy samochodów serwisowych i wiele innych.

Firma FAST-SERVICE kierowana przez wykwalifikowaną kadrę, oferuje także kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, oraz wykonywania projektów przestrzennych 3D, na specjalne życzenie Klienta.

W ramach tego samego projektu świadczymy usługi w zakresie gięcia blach Prasą Krawędziową AMADA HFT 80-25L ze zwiększonym skokiem gięcia do 350 mm, długością gięcia 2500 mm, oraz zgrzewania blach Zgrzewarką indukcyjną ASPA ZPN 40

fast-service1
1991

Firma FAST-SERVICE została założona na początku 1991 roku.

Meble

Ponad 25-letnie doświadczenie

Już od ponad dwudziestu 25 lat, produkowane przez nas meble warsztatowe, ułatwiają pracę tysiącom użytkowników w Polsce i na świecie. Wieloletnia praktyka i doświadczenie oraz nieustanne doskonalenie procesu produkcji zaowocowały powstaniem mebli warsztatowych, charakteryzujących się wysoką jakością, niezawodnością i estetycznym wyglądem.

Wszystkie te zalety sprawiły, iż wśród Klientów cieszymy się mianem solidnego i rzetelnego partnera, za co pragniemy bardzo serdecznie podziękować. To właśnie dzięki Państwa cennym uwagom i opiniom, nasi projektanci i konstruktorzy mogą nie tylko ulepszać istniejące produkty, ale też tworzyć nowe, coraz doskonalsze. Dokładamy wszelkich starań aby produkty ze znakiem “Fast-Service” zawsze kojarzyły się z wysoką jakością i komfortowymi warunkami pracy.

UE

Dofinansowanie

Dofinansowanie przez Unię Europejską w Ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013.