15.11.2018

Meble na zamówienie – formularz zapytania ofertowego

Jako producent mebli warsztatowych posiadamy odpowiednią wiedzę i zaplecze do zaprojektowania i wykonania mebli warsztatowych odpowiadających potrzebom klienta. Wycena mebli odbywa się na podstawie przesłanych wytycznych i wymiarów, a także w miarę możliwości rysunku wykonanego odręcznie przez klienta. 

Poniżej odpowiedzi na często pojawiające się pytania: 

  • Jak długo trzeba czekać na realizację mebli na zamówienie?

 Czas realizacji zależny jest od stopnia skomplikowania. Przy prostych projektach (drobne modyfikacje mebli z naszej oferty) wynosi około 20 dni roboczych, zaś przy bardziej skomplikowanych (wykonanie od podstaw) maksymalnie do 40 dni roboczych.

  • Czy mogę zamówienić meble w innym kolorze niż czerwony? 

Tak, jak najbardziej możemy dostosować kolor mebli do indywidualnych potrzeb. Posiadamy własny dział malowania proszkowego i z tego też powodu mamy możliwość pomalowania mebli na prawie każdy kolor z palety RAL w cenie produktu. Własny dział malowania pozwala nam także zagwarantować odpowiednią jakość, a także stały odcień malowania. Dodatkowo płatne są kolory metaliczne i perłowe,a także specjalne farby np. ESD 

  • Czy możecie wykonać szafki z jak najcieńszej blachy?

Niestety, naszym standardem jest blacha o grubośći 1 mm i to jest najcieńsza blacha z jakiej wykonujemy nasze meble. Nie chcemy brać odpowiedzialności za meble wykonywane z blachy cieńszej, gdyż nie jest ona odpowiednia dla mebli dedykowanych do ciężkiej pracy w fabrykach lub warsztatach.

  • Potrzebuje mebli dostosowanych do systemów optymalizacji produkcji np. Kaizen, Lean managment, 5S. Czy jesteście w stanie takie modyfikacje wykonać?

Wielokrotnie już spotkaliśmy się z takimi pytaniami. Obecnie, w celu obniżenia kosztów produkcji czesto wprowadza się modyfikacje umożliwiające np. łatwe przemieszczanie szaf i szafek wraz z wyposażeniem (cokoły umożliwiające przemieszczanie paleciakiem lub wózkiem widłowym), możliwość powieszenia narzędzi w miejscach o łatwym dostępie (perforacja na bokach szafek i wózków) itp.  Najczęściej modyfikacje są dostosowane do infywidualnych potrzeb danego stanowiska pracy.

 

  • Jak wygląda proces realizacji
  1. Meble warsztatowe na zamówienie / na wymiar wyceniamy bezpłatnie.
  2. Po akceptacji oferty i po złożeniu zamówienia przechodzimy do etapu projektowania.
  3. Przed realizacją wykonujemy wizualizację 3D, aby Państwo byli pewni co kupują i w celu upewnienia się czy nasza wizja produktu pokrywa się z Państwa zamysłem i potrzebami.
  4. Najczęściej meble wykonywane są jako całość (zgrzewane i spawane). Nie projektujemy mebli do samodzielnego skręcania.
  5. Meble są wysyłane spedycją RABEN na palecie.

 

 

Polityce Prywatności.*

 

 

 

Podobne wpisy

16.11.2018

Meble warsztatowe na zamówienie

Meble na zamówienie   Efektywne wykorzystanie i organizacja przestrzeni roboczej w warsztacie to oszczędność nie tylko czasu, ale... Czytaj dalej

Stoły warsztatowe TITANIUM w nowej odsłonie – stoły robocze dla każdego

          Od kilku miesięcy pracujemy nad poszerzeniem naszej oferty mebli warsztatowych, a zaczeliśmy od... Czytaj dalej

Popularni YouTuberzy, a meble warsztatowe Fast Service

Meble produkowane przez naszą firmę od niedawna pojawiły się także na portalu YouTube, na największym polskim kanale motoryzacyjny Miłośnycy czterech... Czytaj dalej