15.11.2018

Meble metalowe na zamówienie – formularz zapytania ofertowego

Jako producent mebli warsztatowych posiadamy odpowiednią wiedzę i zaplecze do zaprojektowania i wykonania mebli warsztatowych odpowiadających potrzebom klienta. Wycena mebli odbywa się na podstawie przesłanych wytycznych i wymiarów, a także w miarę możliwości rysunku wykonanego odręcznie przez klienta. 

Poniżej odpowiedzi na często pojawiające się pytania: 

 • Jak długo trzeba czekać na realizację mebli warsztatowych na zamówienie?

 Czas realizacji zależny jest od stopnia skomplikowania. Przy prostych projektach (drobne modyfikacje mebli z naszej oferty) wynosi około 20 dni roboczych, zaś przy bardziej skomplikowanych (wykonanie od podstaw) maksymalnie do 40 dni roboczych.

 • Czy mogę zamówić meble warsztatowe w innym kolorze RAL niż czerwony? 

Tak, jak najbardziej możemy dostosować kolor mebli do indywidualnych potrzeb. Posiadamy własny dział malowania proszkowego i z tego też powodu mamy możliwość pomalowania mebli na prawie każdy kolor z palety RAL w cenie produktu. Własny dział malowania pozwala nam także zagwarantować odpowiednią jakość, a także stały odcień malowania. Dodatkowo płatne są kolory metaliczne i perłowe,a także specjalne farby np. ESD 

 • Z jakiej blachy wykonywane są szafki warsztatowe Fast Service?

Nasze standardy zakładają,  że nie wykonaujemy naszych mebli warsztatowych z blachy cieńszej niż 1mm. Niestety, naszym standardem jest blacha o grubośći 1 mm i to jest najcieńsza blacha z jakiej wykonujemy nasze meble. Nie chcemy brać odpowiedzialności za meble wykonywane z blachy cieńszej, gdyż nie jest ona odpowiednia dla mebli metalowych dedykowanych do ciężkiej pracy w fabrykach czy jako wyposażenie warsztatów samochodowych.

 • Potrzebuje mebli dostosowanych do systemów optymalizacji produkcji np. Kaizen, Lean managment, 5S. Czy jesteście w stanie takie modyfikacje wykonać?

Wielokrotnie już spotkaliśmy się z takimi pytaniami. Obecnie, w celu obniżenia kosztów produkcji czesto wprowadza się modyfikacje umożliwiające np. łatwe przemieszczanie szaf i szafek wraz z wyposażeniem (cokoły umożliwiające przemieszczanie paleciakiem lub wózkiem widłowym), możliwość powieszenia narzędzi w miejscach o łatwym dostępie (perforacja na bokach szafek i wózków) itp.  Najczęściej modyfikacje są dostosowane do infywidualnych potrzeb danego stanowiska pracy.

 

 • Jak wygląda proces realizacji
 1. Meble warsztatowe na zamówienie / na wymiar wyceniamy bezpłatnie.
 2. Po akceptacji oferty i po złożeniu zamówienia przechodzimy do etapu projektowania.
 3. Przed realizacją wykonujemy wizualizację 3D, aby Państwo byli pewni co kupują i w celu upewnienia się czy nasza wizja produktu pokrywa się z Państwa zamysłem i potrzebami.
 4. Najczęściej meble wykonywane są jako całość (zgrzewane i spawane). Nie projektujemy mebli do samodzielnego skręcania.
 5. Meble są wysyłane spedycją RABEN na palecie.

 

 

  Polityce Prywatności.*

   

   

   

  Podobne wpisy

  09.01.2020

  Najlepszy stół warsztatowy – jak wybrać?

  Profesjonalne wyposażanie warsztatu to absolutna podstawa, która zapewni odpowiednie warunki do pracy. Nie jest to tylko i wyłącznie... Czytaj dalej
  03.01.2020

  Jak urządzić swój pierwszy warsztat?

  We współpracy z serwisem Fixly przygotowaliśmy krótki poradnik o tym jak urządzić swój pierwszy domowy warsztat. W podlinkowanym... Czytaj dalej
  16.11.2018

  Meble warsztatowe na zamówienie

  Meble warsztatowe na zamówienie   Efektywne wykorzystanie i organizacja przestrzeni roboczej w warsztacie to oszczędność nie tylko czasu,... Czytaj dalej