Kategorie
Szafa BHP dla 2 osób – S-2-03-00
Wymiary:
- szerokość 775 mm
- głębokość 490 mm
- wysokość 1800 mm
RAL3020
RAL5005
Możliwość pomalowania w innym kolorze RAL Dostępne kolory znajdziesz tutaj
Opis produktu
SZAFA BHP 2-drzwiowa dwuosobowa (dwukomorowa z przegrodą) (S-2-03-00)
– Wymiary szafy: szer.775 mm x głęb.490 mm x wys.1800 mm.
– Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
– Dwie komory przedzielone przegrodą.
– Wewnątrz każdej komory dwie półki (dolna i górna).
– Komory zamykane na oddzielne zamki.
| Szerokość | 775mm |
| Głębokość | 490mm |
| Wysokość całkowita | 1800mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Waga | 71kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy |
| Zamknięcie | Centralny zamek. Dwa klucze w komplecie. |
| Wyposażenie standardowe | 2 półki w szafce. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |