Kategorie
Szafka ścienna S-4-01-00
Wymiary:
- szerokość 650 mm
- głębokość 320 mm
- wysokość 600 mm
RAL3020
RAL5005
Możliwość pomalowania w innym kolorze RAL Dostępne kolory znajdziesz tutaj
Opis produktu
SZAFKA ŚCIENNA (S-4-01-00)
– Wymiary szafy: szer.650mm x głęb.320 mm x wys.600 mm.
– Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
– Wewnątrz szafki 1 półka z możliwością regulacji położenia co 4 cm.
– Możliwość zawieszenia na ścianie.
– Szafa zamykana zamkiem.
| Szerokość | 650mm |
| Głębokość | 320mm |
| Wysokość całkowita | 600mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Nośność statyczna półki | 90kg |
| Waga | 18kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy |
| Ochronna mata | Możliwość domówienia |
| Zamknięcie | Zamek blokujący drzwiczki. 2 klucze w zestawie. |
| Wyposażenie standardowe | Wewnątrz 1 półka z możliwością regulacji wysokości. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |