Kategorie
Stojak narzędziowy wykonany z kratownicy (dwustronny) – P-5-06-02
Wymiary:
- szerokość: 1020 mm
- głębokość: 600 mm
- wysokość: 1656 mm
RAL3020
RAL5005
Możliwość pomalowania w innym kolorze RAL Dostępne kolory znajdziesz tutaj
Opis produktu
P-5-06-02 Stojak Narzędziowy wykonany w całości z kratownicy (dwustronny)
– Solidna konstrukcja stojaka wykonana z blachy o grubości 1,5 mm.
– Stojak dwustronny.
– Kratownica narzędziowa umożliwiająca rozmieszczenie narzędzi zgodnie z własnymi potrzebami.
– Szeroki wybór zawieszek.
– Dolna półka wyłożona matą ochronna w kolorze czarnym.
– 2 kółka stałe i 2 kółka obrotowe (w tym jedno z hamulcem).
Pokryty lakierem proszkowym w standardowych kolorach:
- czerwonym (RAL 3020)
- niebieskim (RAL 5005)
| Szerokość | 1020mm |
| Głębokość | 600mm |
| Wysokość całkowita | 1656mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1,5mm |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy |
| Ochronna mata | Tak. Na półce. |
| Koła | 2 stałe i 2 obrotowe (fi 100mm). |
| Hamulec | Tak. W jednym kole. |
| Perforacja | Oczko 10x10mm, odstęp pomiędzy oczkami 32mm. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |