Kategorie
Szafa kartotekowa 2 komorowa – S-1-03-00
Wymiary:
- szerokość 600 mm
- głębokość 500 mm
- wysokość 1800 mm
RAL3020
RAL5005
Możliwość pomalowania w innym kolorze RAL Dostępne kolory znajdziesz tutaj
Opis produktu
SZAFA PRZEMYSŁOWA 2 drzwiowa (słupek) (S-1-03-00)
– Wymiary szafy: szer.600 mm x głęb.500 mm x wys.2000 mm.
– Wykonana z wysokiej jakości blachy stalowej.
– Wewnątrz szafy 3 półki.
– Możliwość regulacji półek co 4 cm.
– Każde drzwiczki z oddzielnym zamkiem.
| Szerokość | 600mm |
| Głębokość | 500mm |
| Wysokość całkowita | 1800mm |
| Konstrukcja | Wysokiej jakości blacha stalowa gr. 1mm |
| Waga | 80kg |
| Powłoka malarska | Malowanie proszkowe |
| Dostępne kolory | Wybierz z listy |
| Zamknięcie | Centralny zamek. Dwa klucze w komplecie. |
| Wyposażenie standardowe | Wewnątrz 3 półki z możliwością regulacji wysokości. |
| Sposób wysyłki | Całkowicie zmontowane. Gotowe do użytku. |